Юридичні консультації у Центрі безоплатної первинної правової допомоги при ГО "Розвиток Громади"

Впродовж минулого тижня до Центру безоплатної первинної правової допомоги (далі ЦБППД), що діє  при ГО “Розвиток Громади” звернулося 5 громадян з питань надання правової інформації, консультацій та роз’яснень з правових питань.
 
Львів’янам, які звернулися за юридичною підтримкою до правників «Розвитку Громади»  було порушено ряд проблемних питань. Одне із них стосувалося пільг, передбачених законодавством України для учасників бойових дій. Військовослужбовець звернувся із питанням нарахування відсотків за користування кредитом в особливий період. Юристи роз’яснили, що відповідно до пункту 15 статті 14 Закону України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей”, військовослужбовцям впродовж особливого періоду, а також військовозобов’язаним з моменту призову і до закінчення особливого періоду, штрафні санкції, пеня за невиконання зобов’язань перед підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності, а також відсотки за користування кредитом не нараховуються.
 
Також до юристів звернулася літня жіночка, яка потребувала правової консультації з приводу укладення договору довічного утримання для себе та її дочки-інваліда. Їй було роз’яснено усі тонкощі та можливості при підписанні документу.
 
Усі особи, які звернулися до юристів за безоплатною первинною правовою допомогою, отримали відповіді на свої запитання. Юристи  ЦБППД при ГО "Розвиток Громади" і надалі готові допомагати громадянам та безкоштовно надавати правові консультації та розяснення.

Нагадаємо, що прийом громадян ЦБППД проводиться щовівторка та щочетверга з 10:00 до 12:00, за адресою: м. Львів, пр. Шевченка 7, 4 поверх, оф.25.
Телефони мобільні: +38 (067) 310-7787.
Стаціонарні телефони: (032) 235 55 03, (032) 235 55 04.