Громадські активісти шукають місця для реабілітації воїнів АТО

Голови громадських організацій та громадських формувань надіслали письмове звернення до директора Львівського міжрегіонального центру соціально-трудової, професійної та медичної реабілітації інвалідів про надання можливості направляти на реабілітацію постраждалих у зоні АТО та учасників АТО.

Зважаючи на постійно зростаючу кількість постраждалих в зоні проведення антитерористичної операції, сьогодні особливо актуальною є проблема надання учасникам АТО реабілітаційних послуг. З проханням надати  можливості  фізичного та психологічного відновлення військовослужбовцям, громадські активісти звернулися у Львівський міжрегіональний  центр соціально-трудової, професійної та медичної реабілітації інвалідів (надалі Львівський МЦСТПМРІ). Варто зазначити, що вищезгаданий центр  розпочав свою роботу в 2003 році. Сьогодні заклад продовжує здійснювати комплексну реабілітацію, зокрема, психологічну, психолого-педагогічну, соціальну, медичну, фізичну, спортивно-оздоровчу та трудову.  Серед перерахованих напрямків роботи особливо важливим під час реабілітації учасників АТО є можливість отримання у закладі санаторно-курортного лікування з використанням мінеральних вод  Західного регіону України типу «Нафтуся», «Юзя», «Марія», «Моршинська», «Східницька садова» та з вмістом заліза для лікування печінки, нирок, цукрового діабету, шлунково-кишкового тракту; сірководневі ванни, грязеві аплікації для лікування опорно-рухового апарату, захворювань центральної периферичної системи, захворюваннь шкіри, серцево-судинних захворювань та дихальних шляхів.

Голови громадських організацій «Розвиток Громади», «Всеукраїнська спілка учасників АТО», «Народна самооборона Львівщини», «Варта 1», «Варта 700» та громадських формувань «Афганська сотня», «Рабів до раю не пускають» та інші надіслали звернення директору Львівського МЦСТПМРІ з пропозицією співпраці задля надання можливості проходження у закладі реабілітації постраждалих у зоні АТО та учасників АТО. Активісти щиро сподіваються на порозуміння та співпрацю з керівництвом центру та з нетерпіння чекають відповіді.