Відбувся перший прийом громадян в Центрі надання безоплатної первинної правової допомоги при ГО «Розвиток Громади»

Відразу ж наступного дня після підписання Меморандуму про спільну діяльність з надання безоплатної правової допомоги між ГО «Розвиток Громади» та Першим львівським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, юристи громадської організації провели перший прийом.

Четвертого вересня до юристів «Розвитку Громади» звернулася Старікова Любов Євгенівна з проханням надати юридичну консультацію. Жіночка є інвалідом другої групи і потребує постійного стороннього догляду. Для того аби його отримати їй потрібно зібрати певний перелік довідок і документів та подати до районного відділу соціального захисту. Для призначення державної соціальної допомоги по догляду вимагається також довідка з КЗ ЛОР «Львівського обласного клінічного психоневрологічного диспансеру”, про те що жінка дійсно потребує допомоги. Та, на жаль, працівники вище згаданого диспансеру не видають жінці потрібних документів, чим штучно створюють перешкоди у процедурі присудження законних виплат.

Юристи «Розвитку Громади» підготували від імені Любов Євгенівни скаргу щодо бездіяльності та неналежного виконання службовими особами КЗ ЛОР «Львівського обласного клінічного психоневрологічного  диспансеру» своїх службових обов’язків, адресовану директору Департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації Богдану Чечотці. В документі попросили чиновника надати оцінку діям службових осіб медичної установи щодо ненадання потрібних документів,  вжити відносно даних осіб заходи дисциплінарного впливу та посприяти в отриманні запитуваних довідок.

Також юристи допомогли жіночці підготувати звернення до народного депутата України з проханням посприяти у поліпшенні житлових умов, оскільки вона проживає на 28 кв. метрах житлової площі зі шістьма особами, двоє з яких є її дітьми з інвалідністю другої групи.