ГО «Розвиток Громади» допомагає львів’янам з облаштуванням дитячого майданчика

ОСНОВНІ НОВИНИ У СПРАВІ:
            За адресою: м. Львів, вул. Головатого, 4, 4а та вул. Д. Яворницького 9,11 облаштують дитячий майданчик.
 
КОРОТКО ПРО ГОЛОВНЕ:
На  вул. Головатого 4, 4а та вул. Яворницького 9, 11 у м. Львові розміщений дитячий майданчик, який потребує облаштування, оскільки конструкції, які там знаходяться  перебувають в аварійному стані.
Впродовж багатьох років існує дитячий майданчик, який на превеликий жаль знаходиться у неналежному стані: брудний пісок (деякі жителі прилеглих будинків використовують пісок дитячої пісочниці для потреб своїх домашніх улюбленців), елементи ігрового майданчика знаходяться у несправному стані, що унеможливлює користування ними.
У цьому районі проживає чимало дітей, які потребують облаштування необхідних місць для відпочинку та дозвілля.
Ремонт чи заміна елементів дитячого ігрового майданчика є вкрай необхідним,  оскільки більшість з них просто небезпечні для життя й здоров’я дітей.
 
ЮРИДИЧНІ АСПЕКТИ СПРАВИ:
У зв'язку з потребою ремонту майданчика громадська організація «Розвиток Громади» звернулася до комісії культури, молодіжної політики та спорту з проханням належно облаштувати вищезгаданий дитячий майданчик за адресою: м. Львів, вул. Головатого,4, 4а та вул. Д. Яворницького 9,11.
 
В ПІДСУМКУ:
            Ми отримали позитивну відповідь  від комісії культури, молодіжної політики та спорту про вирішення цього питання по суті у найкоротші терміни. Тому найближчим часом, діти та їхні батьки зможуть проводити свій вільний час на дитячому майданчику.