Львів’янка прагне приватизувати гуртожитську кімнату, в якій проживає більше 30 років

До ГО «Розвиток Громади» звернулася жінка з проханням допомогти приватизувати кімнату в гуртожитку, в який заселилась ще у 1984 році.

Олех Марія Людвіківна двадцять років свого життя присвятила роботі на Львівському електроламповому заводі «Іскра». У 1984 році жінці від заводу було виділено кімнату у гуртожитку, що знаходиться  на  вулиці  Білоцерківська, 10. В цьому ж приміщенні пані Марія проживає і сьогодні.  За більш ніж 30 років життя в гуртожитку,вона не лише звикла до своєї невеличкої  кімнатки, але й облаштувала її під свої потреби. Та найважливіше, що жінка, з третьою групою інвалідності, не має іншого житла. Зважаючи на складну й нестабільну ситуацію в країні, Марія Людвіківна хотіла б приватизувати свою кімнату для того, аби в майбутньому ніхто не зміг її виставити на вулицю. Для цього вона зверталася до різних інстанцій та чиновників, та, на жаль, ці звернення не дали бажаного результату.

За допомогою у вирішенні своєї проблеми жінка прийшла  до громадської організації «Розвиток Громади». Під час прийому вона висловила прохання посприяти у передачі гуртожитку на баланс міста Львова, що в подальшому дасть їй можливість приватизувати житло. Представники юридичного відділу ознайомилися із цією справою і вже встигли надіслати інформаційний запит до Львівської міської ради з питаннями:  чи включений гуртожиток на вул. Білоцерківська, 10 у Програму передачі гуртожитків у власність територіальної громади м. Львів на 2012-2015 роки та чи можуть громадяни, котрі проживають у вищезгаданому гуртожитку, набути право власності на житлові приміщення. Відповідь від представників влади міста повинна надійти до 6 серпня 2015 року.