«День відкритих дверей» у СІЗО

25 березня  в Львівській УВП (№ 19) відбувся «День відкритих дверей». ГО «Розвиток Громади» домовилася провести із утриманцями ізолятора шаховий турнір.


Члени ГО «Розвиток Громади» ознайомились з порядком та умовами утримання осіб, взятих під варту та на власні очі побачили, як відбувають покарання підозрювані. Також були присутні представники громадської ради при УДПтСУ у Львівській області, прокуратури та суду, державних і громадських організацій та керівництво територіального управління. 


Захід розпочався із зустрічі з начальником ЛУВП. Представниця ГО «Розвиток Громади» розповіла про діяльність громадської організації та  про можливі шляхи співпраці, зокрема щодо можливості подання спільних грантових заявок у сфері виконання покарань, максимального сприяння у проведенні заходів різного спрямування. Особливо зацікавились керівництво ЛУВП  та утриманці СІЗО проведенням шахового турніру. 
 
Окрім цього з начальником ЛУВП обговорили проблематику перенесення Львівського СІЗО №19 за межі міста Львова та попередньо домовилися про ініціювання цього питання на наступному засіданні громадської ради. 

Наступний «День відкритих дверей» у ЛВК №30 планується 7 квітня.