Чи дієвою буде наступна громадська рада при ЛОДА?

Голову ГО «Розвиток Громади» Андрія Болюбаша запросили у студію ТРК «Львів» для зйомок аналітичної програми «Політична шахівниця».

 У п'ятницю, 17 квітня, під час першого засідання нової Громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації обирали керівників цієї організації.  На виборах голову ГО "Розвиток Громади" Андрія Болюбаша підтримала велика кількість учасників. Він зайняв третє місце, набравши 33 голоси. Варто зазначити, кандидатура А. Болюбаша стала однією з найбільш обговорюваних, оскільки Андрій Романович запропонував нову ефективну стратегію діяльності громадської ради. Він висловив пропозицію об‘єднатися заради майбутнього і переконав присутніх, що важливо створити потужні підрозділи ради: секретаріат, прес-службу для прямого зв’язку з громадою і інформування про те, що діється в раді, над чим працюють.

На телешоу обговорили зміни в громадській раді при Облдержадміністрації, зокрема призначення нового голови ради. Керівник громадської організації «Розвиток Громади», адвокат Андрій Болюбаш пояснив:

«Неважливою є кількість учасників громадської ради, а якість такої структури. Сюди зараз треба залучати фахівців і експертів. В середовищі нової громадської ради треба створити платформу, щоб всі могли один одному допомогти».


Громадська організація «Розвиток Громади» в особі А. Болюбаша представила своє бачення нової громадської ради, як постійно діючої експертно-аналітичної інституції, що керується чіткими документами. Базовими напрямками у роботі громадської ради мають стати:
  • Безпека обороноспроможності
  • Старатегія розвитку
  • Адміністративно-територіальна, також Конституційна реформи
  • Розвиток реального сектору економіки Львівщини, інвестиційна діяльність
  • Агропромисловий комплекс та розвиток сільських територій
  • Освіта, наука, культура
  • Соціальний захист та охорона здоров’я
  • Молодь та спорт
 
Слід додати, що громадський активіст Ігор Коцюруба під час обрання голови громадської ради зняв свою кандидатуру на користь адвоката Андрія Болюбаша, аргументуючи це тим, що громадській раді потрібні нові молоді люди, ефективні у своїй діяльності, саме тоді робота органу буде дієвою та приноситиме користь громаді Львівщини.
 
У телепрограмі «Політична шахівниця» також обговорили проблеми бізнесу в Україні та на Львівщині, зокрема, та реформи в країні.
 

«Реформи в Україні, декларовані як дуже грунтовні, швидкі та якісні. Але що в нас робиться – косметичний ремонт. Про що ми говоримо, якщо в Україні шалена корупція, який бізнес, яка євроінтеграція, якщо в країні просто немає інвестиційного клімату. Міська рада просто не захищає бізнес, вона просто не бачить його. Кроки для вирішення даних проблем дуже прості, давайте зробимо реформи, які будуть працювати», - підсумував А. Болюбаш.