Активісти ГО «Розвиток громади провели відкритий урок до Дня юриста

Сьогодні одні із кращих юристів громадської організації «Розвиток громади» Тетяна Панасенко та Андрій Болюбаш провели пізнавальний відкритий урок на тему «Плюси та мінуси професії Юриста» для учнів 9-11-х класів Львівської лінгвістичної гімназії, який був приурочений до Дня юриста.

Відкритий урок розпочався із невеликого екскурсу в історію. Учні довідалися про передумови виникнення, становлення та розвиток юриспруденції, а також дізналися цікаві факти про юридичну науку.

Основну увагу доповідачі зосередили на навичках та вміннях юристів-практиків. А також розказали про всі плюси і мінуси професії. Андрій Болюбаш розповів, що за образом професійного, успішного юриста стоять кропітка робота, самодисципліна, самовдосконалення та самоосвіта.

«Мені надзвичайно сподобався відкритий урок. Я хоч і вивчаю мови, але професія юриста мене дуже зацікавила, – ділиться враженнями дев’ятикласник Дмитро Мірошниченко. – Активісти ГО «Розвиток Громади» обгрунтовано пояснили, що юристи вміють відстоювати свої права та права інших людей на високому рівні. А ще, виявляється, у хороших спеціалістів цієї галузі висока зарплатня».