Активісти ГО “Розвиток Громади” взяли участь у співбесіді з кандидатами у нову Патрульну службу Львова.

Наприкінці квітня у Львові стартував набір до Патрульної поліції. Кандидати у нову Патрульну службу Львова проходили кілька етапів відбору: тест на загальний рівень знань, медична комісія, перевірка фізичної підготовки, психологічний тест, співбесіда. Тих хто пройшов усі ці етапи запросили  на навчання. В одному з відбірних етапів, а саме у співбесіді з кандидатами у нову Патрульну службу,  брали участь юристи та активісти ГО “Розвиток Громади” – Назар Бай та Тетяна Панасенко.

Одночасно працювало шість комісій, які проводили співбесіди. До складу цих комісій входили громадські активісти, представники ГУ МВС Львівщини, психологи, спеціалісти-інтерв’юери. Співбесіди були дуже насиченими, кандидатам задавалося безліч найрізноманітніших питань, які мали на меті розкрити кожну особистість та торкалися п`яти компетенцій: загальних особистісних характеристик та емоційної стійкості кандидата, виявлення його мотивації, здатності до роботи в команді, добросовісності та здатності аргументовано викладати свої думки. За результатами співбесіди кандидатові за кожною з п’яти компетенцій комісія, в яку входило 5 чоловік, колективно виставляла загальну оцінку в підсумкову форму результатів. Також в підсумкову форму результатів вносилася оцінка адекватності образу та поведінки кандидата. Наприкінці співбесіді із кожним кандидатом у Патрульну службу комісія приймала кінцеве рішення: якщо комісія вважала, що кандидат категорично не придатний для роботи в Патрульній службі – член комісії робив відповідний запис, в іншому разі – кандидат проходив співбесіду і в подальшому мав можливість переходить до наступного етапу відбору.

Нагадаємо, що основними посадовими обов’язками працівника Патрульної служби є:
- патрулювання визначеної території (пішки, на патрульному автомобілі) та забезпечення охорони громадського порядку та безпеки громадян
- надання інформації пішоходам та водіям транспортних засобів
- перевірка та фіксування будь-яких порушень законодавства
- реагування на виклики щодо побутових правопорушень
- забезпечення безпеки дорожнього руху, регулювання дорожнього руху
- здійснення оперативно-розшукових заходів та слідчих дій з метою виявлення і попередження злочинів та інших правопорушень.

Особистісні якості, якими повинен володіти працівник Патрульної служби:
- мотивація
- комунікабельність, ввічливість
- дисциплінованість
- відчуття відповідальності
- вміння приймати рішення та діяти в екстремальних ситуаціях
- навички аргументовано висловлювати свою думку.