Продовження теми розслідування незаконного будівництва по Лемківській, 9А

Як повідомлялося раніше, кримінальне провадження по факту  незаконного будівництва у Львові, що ведеться по вулиці Лемківська, 9А,  розслідується прокуратурою міста Львова. Про дії правоохоронних органів в ході розслідування цієї справи активістам «Розвитку Громади» та помічнику нардепа розповів прокурор міста.

Шостого липня відбулася чергова зустріч активістки ГО «Розвиток Громади» Оксани Цікайло та помічника народного депутата в особі Юрія Татомира з прокурором міста Львова Андрієм Гнатівим. Нагадаємо, що громадські активісти вирішили проконтролювати на скільки активно ведеться розслідування справи щодо ведення незаконних будівельних робіт забудовником  ТзОВ «ОПОРА-БКБ». Перший візит до прокурора міста стосовно цієї справи вони здійснили першого липня. Тоді активістам вдалося з’ясувати, що кримінальні провадження, зареєстровані у Шевченківському райвідділі міліції щодо підробки документів та самовільного захоплення земельної ділянки, були об’єднані в одне, яке залишилось для подальшого розслідування у прокуратурі міста. Під час наступної зустрічі з Андрієм Гнатівим активістам було повідомлено про призначення нового наглядового прокурора у раніше згадуваному провадженні та нового слідчого. Крім цього, справа уже передана прокуратурою міста в міське управління міліції.

Щодо конкретних дій в ході розслідування прокурор міста повідомив, що за останній тиждень було проведено допити працівників Державної архітектурно-будівельної інспекції та призначено повторну перевірку державних будівельних норм. Також правоохоронні органи звернулися до суду з клопотанням про арешт незаконного незавершеного будівництва по вулиці Лемківська, 9А. За попередніми даними клопотання суд задовольнив. Крім того, прокуратурою міста було надіслано запити до виконавчої служби Львова стосовно того, які дії вчинено в ході виконання рішень суду. Наприкінці зустрічі прокурор міста повідомив, що охоче буде співпрацювати з представниками громадськості, оскільки хоче привести до відповідальності недобросовісних забудовників.

Наступного ж дня, сьомого липня, громадські активісти мали зустріч з начальником міського управління міліції та слідчим у кримінальному проваджені стосовно контролю цієї справи. Тож представники громади продовжують «тримати руку на пульсі» справи з незаконним будівництвом та дбати, аби розслідування велося в межах закону.