Активісти ГО «Розвиток Громади» добилися ремонту дороги на вул. В. Великого

Тепер на вул. Володимира Великого нарешті буде нова  дорога, пішохідна доріжка і стоки для води. Завдяки зусиллям громадських активістів та місцевих мешканців почали ремонт міжквартальної дороги, на якій досі навіть ходити було важко.
 
    Облаштовують стоки для води та пішохідні доріжки.ОСНОВНІ НОВИНИ У СПРАВІ:
За зверненнями ГО «Розвиток Громади» міжквартальну дорогу біля будинку № 43 на вул. В.Великого у м. Львові відремонтують.
 
СУТЬ СПРАВИ:
На підставі звернень громадян, юристи ГО «Розвиток Громади» взялися допомогти та отримали позитивний результат, ремонт дороги вже розпочали.
 
КОРОТКО ПРО ГОЛОВНЕ:
Протягом багатьох років ремонт дороги біля будинку № 43 на вул. В. Великого у м. Львові не проводився. Дорожнє покриття перебувало у жахливому стані, асфальт понищений. В сезон дощів мешканцям складно добратись до під'їздів оскільки дорога заповнена водою, так як не було стоків для води. Дорога була багатобар’єрною і матерям з візочками важко самостійно виїхати чи заїхати в під'їзд.
Неодноразово мешканці будинку отримували травми, люди з величезними зусиллями намагаються провести діток по залишках нормальної дороги, не перечепившись, люди похилого віку дістаються з труднощами до під'їзду.
Зранку біля будинку великий наплив машин, тому що поруч знаходиться садочок (батьки привозять дітей в садок), пройти неможливо, часто виникали аварії за участю дітей, тому обов'язково необхідно облаштувати пішохідні доріжки, наполягали мешканці.
Активісти ГО «Розвиток Громади» оглянули дорогу та після зустрічі з мешканцями розпочали роботу.
ЮРИДИЧНІ АСПЕКТИ СПРАВИ:
Таким чином, юристи ГО «Розвиток Громади» звернулися:
  1. до Франківської районної адміністрації Львівської міської ради;
  2. до депутата Львівської міської ради 7-го скликання;
  3. до Львівського міського голови.
 
В ПІДСУМКУ:
Станом на сьогодні проводиться ремонт дороги біля будинку № 43 на вул. В. Великого у м. Львові. Тим більше враховані усі зауваження та пропозиції. Дорогу облаштовують бруківкою, встановлюють пішохідну доріжку, також роботи проводять безбар'єрно.
 
ГО «РОЗВИТОК ГРОМАДИ» НАГОЛОШУЄ, ПАМЯТАЙТЕ: згідно п. 6 ч. 1 статті 17 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», громадяни мають право: вимагати негайного виконання робіт з благоустрою населених пунктів у  разі,  якщо невиконання таких робіт може завдати шкоду життю, здоров'ю або майну громадян.