Завдяки зусиллям Андрія Антонищака депутати Львівської міськради проголосували за визнання ДНР і ЛНР терористичними організаціями

Активісти ГО «Розвиток Громади», ГО “Я – Львів’янин”, ГО “Українська спілка учасників АТО” і ГФ “Афганська Сотня” надіслали лист-звернення до народного депутата України Антонищака А.Ф. з проханням ініціювати внесення на розгляд сесії Львівської міської ради питання про визнання так званих ЛНР та ДНР терористичними організаціями, а також Росію – країною-агресором.

Народний депутат оперативно відреагував на звернення від громадської організації «Розвиток Громади». Андрій Антонищак надіслав звернення до міського голови Львова Садового Андрія Івановича з проханням внести на розгляд сесії Львівської міськради питання про визнання ЛНР та ДНР терористичними організаціями, а Росію – країною-агресором.

Завдяки роботі народного обранця було зібрано необхідну кількість підписів міських депутатів. В результаті на сьогоднішньому засіданні,12.02, було висунуто на голосування питання підтримки звернення Верховної Ради України до вищих міжнародних інституцій про визнання Росії країною-агресором, а ЛНР та ДНР – терористичними організаціями. Львівські депутати проголосували за підтримку звернення ВРУ.

ГО «Розвиток Громади» дякує народному депутату України від Блоку Петра Порошенка Андрію Федоровичу Антонищаку за підтримку та пророблену роботу на користь міста Львова та його громади.