Львів та його мешканці надалі потерпають від корупційних діянь Степана Ярмуса

18 березня відбулась прес-конференція , на якій підняли питання негайного звільнення за незаконне розпорядження земельними ділянками начальника ГУ Держземагенства у Львівській області Степана Ярмуса. Були зафіксовані громадою непоодинокі випадки, коли пан Ярмус у неправомірний спосіб виділяв сотні гектарів землі протягом всього терміну перебування на своїй посаді.

З цього приводу виникли претензії, які полягають в наступному:

У серпні 2013 року 519 мешканців Годовицько-Басівської сільської ради звернулися до Головного управління Держземагенства України у Львівській області з клопотаннями про надання дозволу для відведення земельних ділянок загальною площею 168 га для введення особистого селянського господарства на території Годовицько-Басівської сільської ради Пустомитівського району Львівської області. Та вже наступного місяця, у вересні, з невідомих причин отримали відмову у наданні даних земельних ділянок.  Як стало відомо, у грудні 2013 року на дані землі подали клопотання 60 невідомих людей і того ж місяця їм затвердили та зареєстрували ці земельні ділянки.

Такі дискримінації вважаються неприпустимими, оскільки, не можна надавати перевагу одним громадянам над іншими.  Усі мають рівні права в межах закону, тому обмеження такого роду неприпустимі.
Не зупиняючись на початому, у період з квітня до липня 2014 року, пан Ярмус роздав 80 га землі підставним учасникам АТО. Для невідомих осіб були зроблені підставні документи учасника бойових дій, які використовувалися для виділення «бійцям» даних земель незаконним шляхом. Як відомо, у період з квітня по липень 2014 року ще не було офіційних фактів надання статусу учасника АТО, але, як ми бачимо, з’явились такі люди, які через Держземагенство отримали землю. На превеликий жаль, більшість солдатів, що чесно захищали свою Батьківщину, стикаються з проблемами отримання документів учасника АТО, державних пільг, зокрема отримання земельної ділянки. Чи є в цьому справедливість? В цьому полягає відповідальність пана Ярмуса.
 
Підводячи підсумок, потрібно зазначити, що представники влади Януковича повинні бути давно люстровані та звільнені, тим паче за скоєння корупційних схем, як у випадку роздачі «лакомих» ділянок землі. Подальше перебування на посаді начальника  Держземагенства  пана Ярмуса неможливе і аморальне. Не хочеться навіть допускати думки, що революція Гідності пройшла даремно, зараз соромно за тих чиновників, яким байдуже, які швидко забули про події на майдані. Такі особи не мають морального права займати дані посади.