Голову сільської ради Скнилова підозрюють у махінаціях

До ГО «Розвиток Громади» звернулися мешканці села поблизу Львова й попросили допомогти розібратися зі ситуацією, що склалася у населеному пункті.

В понеділок, 14 вересня 2015 р.,  представники громадської організації, мешканці с. Скнилів та ЗМІ завітали у кабінет до Голови сільської ради Скнилова Марії Тиндик.  Громадськість просила чиновницю  надати протоколи сесії, на якій розподіляли земельні ділянки у селі. Причиною цього прохання стали підозри деяких мешканців Скнилова, стосовно ймовірних махінацій зі землею у селі. Тиндик відмовилась надати протоколи сесії, аргументуючи тим, що не може цього зробити, бо має зберігати таємницю особистих даних, які вказано у протоколах.

«До нас звернулася громада села щодо того, що начебто виконавчий комітет сільської ради виділив 200 земельних ділянок, проте протоколи засідань сільської ради не надають. Ми виступаємо не на боці голови сільської ради чи депутатів, а лише закону й хочемо розібратись у цій ситуації», - розповів керівник юридичного департаменту ГО «Розвиток Громади» Андрій Болюбаш.

У кабінеті Голови сільської ради зчинилася сварка з криком та обвинуваченнями. Допомогти розв’язати конфлікт намагалися представники громадської організації «Розвиток Громади». Спільними зусиллями депутати, селяни та активісти домовилися про проведення громадських зборів із питання розподілу земельних ділянок.