Зробімо світ дітей кольоровим!

Громадська організація та благодійний фонд «Розвиток Громади» запрошують молодих митців розфарбувати паркан у Львівському дитячому притулку №1.

Кожна дитина повинна відчувати радість, її життя має бути наповненим яскравими фарбами та позитивом. Активісти «Розвитку Громади» всіляко допомагають малюкам з Львівського дитячого притулку, що на Левандівці. Нещодавно малеча звернулася до членів організації з проханням розфарбувати паркан  перед вікнами дитячих кімнат, адже зараз він сірий та похмурий.Запрошуємо молодих талановитих митців розфарбувати цей паркан. Малюнок може бути різноманітний, головне – добро, радість та позитив. Надіємося, вже скоро буде організований спільний захід, де художники разом з дітьми та активістами «Розвитку Громади» розфарбовуватимуть паркан Львівського дитячого притулку.

Якщо Ви маєте художній талант та бажаєте долучитися до розфарбовування паркану, або ж Ви в змозі допомогти нам у придбанні інвентарю для організації заходу, просимо звертатися за телефонами: +38 0671621242, +38 (067) 310-7787.