Брехні у ЗМІ – ні!

Активісти ГО «Розвиток Громади» звертаються до редакції телеканалу ZIK  з проханням об’єктивно висвітлювати інформацію, спростувати та негайно видалити неправдиві матеріали.

Причиною поширення неправдивої інформації та наклепів на ГО "Розвиток Громади" стала її активна позиція у боротьбі із корупцією у владних структурах та той факт, що діяльність активістів вже дала свої перші результати, одним із яких є звільнення з посади заступника керівника ГУ Держгеокадастру у Львівській області Степана Ярмуса. Саме це і стало початком розгорнутої "інформаційної" війни та вкиду замовних  журналістських матеріалів з метою скомпрометувати та очорнити репутацію ГО "Розвиток Громади", яка має на своєму рахунку дуже велику кількість соціальних проектів, які є потрібними.

Скандальний сюжет, який вийшов в ефір телеканалу ZIK 16 вересня у програмі «Брат за брата: Кого кришують громадські активісти?» прямо наклепницький, що очорнює діяльність ГО «Розвиток Громади». За прямого авторства  керівника ГО «Правий сектор - Захід» Олени Живко та таємничим «експертом» в масці було скомпільовано запис, обвинувачення і події якою перекручено і подано у вигідному для неї світлі. Натомість активісти «Розвитку Громади» насправді активно допомагають інвалідам, сім’ям загиблих учасників АТО, військовослужбовцям, неповносправним та усім, хто до них звертається за підтримкою. Соціальні проекти організації набули всеукраїнських масштабів, що підтверджується численними відеоматеріалами, статтями та  коментарями-відгуками під інформацією частіше не львівських журналістів.

Активісти ГО «Розвиток Громади» готові надати контраргументи та усі необхідні докази для спростування наклепу.  Усі вимоги до керівництва телеканалу активісти висловили в заяві, адресованій Товариству з обмеженою відповідальністю «Телерадіокомпанія «Міст-ТБ», Товариству з обмеженою відповідальністю «ЗАХІДНА ІНФОРМАЦІЙНА КОРПОРАЦІЯ», журналістові Андрію Орляку. Також документи члени громадської організації надіслали в Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення з проханням позбавити ліцензії телеканал за порушення законодавства про телебачення та радіомовлення (відповідно до ч.1 ст.71 Закону України). Скановані копії заяв додаються.

У разі невиконання у 7-денний строк засобом масової інформації ZIK висунутих вимог, громадська організація «Розвиток Громади» змушена буде відстоювати свою честь і гідність у судовому порядку.

Закликаємо усі засоби масової інформації об’єктивно висвітлювати інформацію та перевіряти достовірність матеріалів.