Резонансне питання незаконного будівництва на вулиці Новаківського дійшло до суду

На вул. Новаківського, 3 ведуться незаконні будівельні роботи з метою розширення багатоквартирного будинку за рахунок надбудови. Замовником у даній ситуації виступає ОСББ «Піраміда».
 
           

 Громадськість Львова, занепокоєна проблемою здійснення незаконної забудови на вул. Новаківського, звернулась до Іспекції державного архітектурно-будівельного контролю міста Львова з проханням провести перевірку об’єкта будівництва.

 Інспекція, в свою чергу, відреагувала на прохання громадськості та провела перевірку забудови. Ініціатори перевірки мали рацію. За словами представників інспекції, розширення багатокварирного будинку на вул. Новаківського, 3 і справді здійснюється з порушенням вимог у сфері містобудівної діяльності, а саме – відсутністю документа, що надає право на виконання будівельних робіт, тому підлягає демонтажу.

Проте ОСББ «Піраміда», отримавши висновок перевірки інспекції архбудконтролю, вирішило, що їх це не стосується та що закон обійде їх стороною, тому просто проігнорувало вимогу про знесення надбудови, за що на нього було накладено штраф на суму 14 500грн., який так і не був сплачений.

Інспекція ДАБК вирішила не зволікати з цим питанням та подала позовну заяву про знесення самочинно збудованого об’єкта до Галицького районного суду.

Слухання призначене на 9 грудня, тож незабаром ми дізнаємось, за ким правда, і сподіваємось, що цього разу ОСББ «Піраміда» вже не вдасться уникнути відповідальності, а суд змусить сплатити штраф та знести надбудову. Тому, вийти сухим з води порушнику не вдасться. Ми віримо, що правосуддя буде на стороні справедливості!