Влада міста ігнорує мешканців Львова?

Львів’яни обурюються через незручності, що спричиняє вигул собак у громадських місцях, проте власники тварин не розуміють -  де ж можна вигулювати їх улюбленців.

Мешканці Львова звернулися до мера міста А. Садового з проханням на належному рівні вирішити  питання стосовно чистоти у сквері на вулиці Виговського. Це місце, згідно з інформацією на офіційному сайті Львівської міської ради, є офіційним майданчиком для вигулу собак.

Відповідно до статті 19 Закону України «Про звернення громадян» львів’яни просили встановити у сквері на вулиці Виговського інформаційні таблички та контейнери для збору екскрементів домашніх тварин їх власниками.  Також мешканці міста просили організувати вивезення і утилізацію екскрементів та регулярно проводити  рейди з метою посилення контролю, щодо дотримання власниками правил вигулу собак та повідомити їх про результати розгляду скарги. В результаті звернення активістів «Розвитку Громади» записали на прийом до міського голови на 2 червня 2015 року.

З адміністрації А. Садового львів’ян пере направили до Голови Залізничної районної адміністрації. Пані Надія Банах відповіла, що готова співпрацювати з громадськістю і навіть було облаштоване  місце вказівниками, але чому із текстом  «вигул собак заборонений» , хоча це є офіційно дозволене місце для вигулу собак. Держслужбовець також зазначила, що для створення повноцінного майданчику для вигулу собак потрібні кошти з міського бюджету.

Чому ж офіційно майданчик для вигулу собак на вулиці Виговського є, проте фактично його немає і мешканці району змушені терпіти  численні незручності пов’язані з цим?  Міський голова без пояснень переніс зустріч з громадськими активістами з цього приводу на невизначений термін. Садовий безпідставно відмовив активістам, влада міста не хоча працювати й зробити місто по-справжньому європейським.