Перші прізвища корупціонерів Львівщини очікуйте незабаром

У п’ятницю, 21 серпня в приміщенні ЛОДА відбулася зустріч громадськості та ЗМІ з Директором  Національного антикорупційного бюро України Артемом Ситником. Результатом заходу стало запрошення активістів громадської організації «Розвиток Громади» долучитися до співпраці у боротьбі з корупцією у всіх щаблях влади. Артем Ситник надав членам організації свій контактний телефон й запросив на зустріч у Києві.

До кінця цього року на Львівщині планують створити перше територіальне управління Національного антикорупційного бюро України. ГО «Розвиток Громади» стала єдиною громадською організацією в області, що отримала особистий контакт з очільником антикорупційного бюро Артемом Ситником й була запрошена у вересні на зустріч у Києві.

Національне антикорупційне бюро України – важливий державний правоохоронний орган, найголовнішою функцією якого є розкриття корупційних правопорушень, а також запобігання вчиненню нових. Під нагляд бюро підпадають: парламентарі, міністри, депутати обласних рад та Київської міської ради, керівники та заступники держорганів, секретар РНБО, всі судді, члени Вищої ради юстиції, прокурори Генпрокуратури та обласних прокуратур, генерали збройних сил, СБУ, МВС та інших правоохоронних структур.

Громадська організація «Розвиток Громади» зарекомендувала себе як найбільш дієва та незалежна організація Львова. Прозора та ефективна діяльність громадської організації викликала довіру антикорупційного бюро. Наразі кваліфіковані фахівці «Розвитку Громади» вдосконалюють стратегію протидії корупції в області, яку громадськість втілюватиме в життя й разом викорінюватиме корупцію. Вже у вересні на зустрічі з очільником Національного антикорупційного бюро в Києві члени громадської організації презентують свою антикорупційну програму. Вже незабаром очікуйте на оголошення перших прізвищ корупціонерів області, діяльність яких активісти  висвітлять для розгляду громадськості.