Керівник ГО «Розвиток Громади» висунений на посаду Громадської ради при ЛОДА

Голова громадської організації "Розвиток Громади" Андрій Болюбаш може стати головою Громадської ради при Львівській облдержадміністрації.

Наступного тижня відбудуться вибори голови Громадської ради при ЛОДА. Всього під час засідання Установчих зборів з формування нового складу Громадської ради, які пройшли 8 квітня 2015 року, запропонували свої кандидатури 11 осіб.

До списку кандидатів на посаду голови Громадської ради при Львівській облдержадміністрації увійшов керівник ГО "Розвиток Громади" Андрій Романович Болюбаш. Принципом роботи представника громадської організації є дотримання "Закону і Порядку".

Андрій Болюбаш з 2012 року працює адвокатом. З 24 червня 2014 року займається громадською діяльністю. Уже більше 9 місяців Андрій Болюбаш є керівником ГО "Розвиток Громади", яка з успіхом реалізує різноманітні соціальні проекти.
 

"Наше кредо – дія в правовому полі. Тільки дотримуючись Законів України і всіх встановлених норм, ми зможемо побудувати нове суспільство, яке не діятиме на бюрократичних засадах і буде спрямоване на ефективний результат", - поділився правозахисник Андрій Болюбаш.


Зазначимо, ознайомитися з біографічною довідкою уповноваженого представника ІГС на участь в установчих зборах з обрання складу громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації Андрія Романовича Болюбаша можна за посиланням.