Представники ГО «Розвиток Громади» взяли участь у Антикорупційному форумі в столиці. На черзі – Львів

Громадську організацію на злеті борців з корупцією представляв керівник юридичного управління ГО «Розвиток Громади» Андрій Болюбаш. Участь громадської організації в Антикорупційному форумі стала платформою для подальшої співпраці та обміну досвідом в рамках антикорупційної боротьби

Всього на Антикорупційний форум у Києві зареєструвалося понад 6 000 осіб з усієї України. Захід тривав більше п’яти годин, а на завершення оголосили про створення «Українського руху за очищення»,  до якого увійдуть усі учасники форуму. Наступні етапи Антикорупційного форуму команда Міхєїла Саакашвілі проведе у Харкові, Дніпропетровську та Львові.

Боротьба з корупцією – один із ключових напрямів роботи громадської організації «Розвиток Громади», відтак наші експерти готові долучитися до проведення аналогічного форуму у Львові.

Андрій Болюбаш як юрист з достатньо великим досвідом роботи  має і своє бачення розвитку антикорупційних нововведень та реформ у регіоні. Але напрацювання людей дотичних галузей, що зібралися у столиці мали стати на підмозі до втілення і проведення у Львові. Вдалося налагодити комунікацію з Головою правління Центру протидії корупції, експертом антикорупційної групи Реанімаційного пакету реформ Віталієм Шабуніним, із радниками голови Одеської ОДА Олександром Боровиком та Георгієм Цхакаєю. Не менш цікавим виявилося спілкування з заступником начальника управління культури і туризму, національностей та релігій Одеської ОДА Надією Яшан.


Спеціалісти домовилися координувати дії у напрямках боротьби із «дерибаном» землі на Львівщині та незаконними забудовами.  Адже корупція – єдиний негативний чинник, який стоїть на перешкоді не тільки втіленням реформ для поліпшення життя пересічного українця, а й загалом явище, що не дає перетворити Україну на квітучу європейську державу, попри війну на сході.