Працівник СБУ програв суд ГО «Розвиток Громади»

Шевченківський районний суд м. Львова зобов’язав Ярослава Антоняка спростувати недостовірну та образливу інформацію про ГО «Розвиток Громади», яку той поширював у соцмережах.

27 березня 2015 року на сторінці спільноти «Львівська політика» у Facebook пан Ярослав поширив образливу інформацію, назвавши активістів ГО «тітушками», що безперечно було приниженням ділової репутації. Відтак активісти звернулися до суду.  

У результаті Феміда стала на бік громадської організації: «Позов задовольнити повністю. Визнати недостовірною та такою, що порушує особисте немайнове право на недоторканість ділової репутації громадської організації «Розвиток Громади»». Також суд зобов’язав Ярослава Антоняка спростувати поширену інформацію шляхом опублікування на тій же сторінці у Facebook, а також виплатити ГО витрати по оплаті судового збору.

Потрібно зазначити, що суд підтвердив високий рівень ділової репутації «Розвитку Громади» та визнав її потрібність для суспільства: «У ГО «Розвиток Громади наявна висока ділова репутація серед громадськості. Плідна робота організації відзначена безліччю грамот, подяк і нагород» .

На засідання суду пан Ярослав жодного разу не з’явився,  тож учасники організації навіть не могли почути пояснення про причину наклепів.