«Права рука» Садового приховала від НАЗК нерухомість

Керівник управління комунальної власності Львівської міської ради, голова фракції партії «Об'єднання «Самопоміч» у Львівській обласній раді Інна Свистун подала у електронній декларації недостовірні відомості, приховавши більше мільйона гривень вартості об’єкта нерухомості.

Посадовець, з 2004 року спільно з дружиною львівського бізнесмена Наталією Дубневич володіють нежитловими приміщеннями у місті Львові. Відповідно до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно загальна площа приміщень 942,8 м кв., а вартість за останньою оцінкою складає 1 млн.493 тис. 696 грн. Частка Наталії Дубневич становить 66%, що відображено в електронній декларації Ярослава Дубневича. Водночас в електронній декларації за 2016 рік Інна Свистун, яка володіє 34% приміщення, зазначила загальну площу спільного майна 292.5 м кв., а вартість 212 тис. 800 грн.
 


Оскільки відомості, які подала у декларації Інна Свистун відрізняються від достовірних на суму понад 250 мінімальних заробітних плат їй загрожує кримінальна відповідальність передбачена Статтею 366-1 Кримінального кодексу України.
 
Заповнюючи декларацію Інна Свистин не сподівалась, що на сайті НАЗК буде відображено прізвище співвласника, а найгірше, що Ярослав Дубневич, як Народний депутат України старанно вніс в декларацію все майно членів своєї родини, що дає змогу порівняти дані.
 
Як посадова особа, функціональні обов’язки якої пов’язані з нерухомістю, вона не може не розуміти різниці між спільною сумісною власністю і приватною власністю суб’єкта декларування.
 
Щодо надання у декларації недостовірних відомостей посадовцем Львівської міської ради юристами ГО «Розвиток Громади» скеровано відповідне звернення до НАЗК України.