«Прикро, що людям, які справді допомагають, вставляють палиці в колеса!»

Ці, та інші висловлювання звучали з уст учасників акції під стінами телеканалу «ZIK», які прийшли підтримати активістів ГО «Розвиток Громади».

22 вересня активісти ГО «Розвиток Громади» прийшли під стіни телеканалу «ZIK», з вимогою спростувати неправдиву інформацію, оприлюднену в ефірі телеканалу. Підтримали пікетувальників та долучилися до акції представники й інших громадських організацій та формувань Львівщини, а також люди, які були учасниками соціальних проектів «Розвитку Громади». 


Після виконання Гімну України, мітингувальники озвучили свої вимоги щодо спростування неправдивої інформації та видалення наклепницьких матеріалів з веб-сайту телеканалу. Підтримали позицію «Розвитку Громади» й представники інших громадських організацій, зокрема, у пікеті брали участь ГО "Варта1", ГО "Варта 700", ГО «Самооборона Львівського Євромайдану» , ГО «Львівська обласна спілка соціального захисту бійців АТО і сімей загиблих», ГО «Рабів до раю не пускають», ГФ «Афганська Сотня», ГО "Розвиток Громади", ГО "Всеукраїнська Координаційна Рада Майдану". Не менш важливо, що серед присутніх були батьки хворих діток, яким громадські активісти організовують  реабілітацію, учасники АТО, які мали можливість скористатись безкоштовними юридичними консультаціями, були люди з інвалідністю і навіть прийшло кілька дітлахів з батьками, які цього літа відпочивали у таборі «Mooves&skills». На справді бажаючих приєднати до пікету в знак підтримки «Розвитку Громади» було значно більше, та враховуючи, що це  був робочий день, багато хто не зміг відпроситися з роботи.  Не дали можливості львівські затори вчасно прибути на акцію членам Міжрегіонального центру соціально-трудової, професійної та медичної реабілітації інвалідів, які своєю присутністю хотіли підтримати активістів. Не зважаючи на те, що вони не встигли під стіни «Зіку» - свою позицію таки продемонстрували, прибувши на прес-конференцію «Розвитку Громади».

«Нам дуже прикро, що людям, які дійсно так багато роблять добра, зокрема, і допомагають нам, вставляють палиці в колеса і поливають брудом. І правду кажучи, нам їхня підтримка є дуже потрібна, бо завдяки активістам «Розвитку Громади» ми не почуваємо себе обмеженими» - ділиться пан Павло з Львівського міжрегіонального центру соціально-трудової, професійної та медичної реабілітації інвалідів. 


Спростовуючі матеріали та контраргументи на провокативний матеріал телеканалу «ZIK» активісти ГО «Розвиток Громади» представили на прес-конференції, та, на жаль, журналісти та редколегія телеканалу не взяли їх до уваги, а натомість випустили ще один наклепницький відеоролик. Стосовно розповсюдження неправдивої інформації про діяльність «Розвитку Громади» активісти звертатимуться з позовними заявами до суду.