З вересня проїзд в українських потягах подешевшав

Знижено вартість проїзду в пасажирських поїздах далекого сполучення, що курсують територією України. Вступив в дію коефіцієнт 1,02 індексації до тарифів на перевезення пасажирів у внутрішньому сполученні за календарними періодами. Діятиме цей коефіцієнт до 30 вересня, після чого буде введено ще нижчий коефіцієнт - 0,93.

Нагадаємо, наказом № 184 Міністерства інфраструктури України від 20 квітня 2018 року визначено 13 різних календарних періодів, які впливають на вартість проїзду. Також на ціну квитка впливає і день тижня, у який пасажир розпочинає подорож. Коефіцієнти вартості проїзду стосуються всіх категорій вагонів, крім приміських поїздів.

«Тарифи застосовуються для обчислення вартості проїзду пасажирів, перевезення багажу та вантажобагажу у вагонах парку публічного акціонерного товариства "Українська залізниця" чи інших суб'єктів господарювання, що здійснюють перевезення у внутрішньому сполученні. Вказана індексація спрямована на покращення внутрішніх транспортних перевезень в Україні», - пояснює адвокат Софія Фещук