Юристи ГО “Розвиток Громади” взяли участь у семінарі з питань застосування Європейської конвенції про захист прав людини

Андрій Болюбаш та Юрій Татомир стали учасниками проекту “Гарантування дотримання прав людини при здійсненні правосуддя”. Організаторами заходу були Координатор проектів ОБСЄ в Україні спільно з Національною асоціацією адвокатів України.

Судова влада відіграє істотну роль у забезпеченні захисту прав і основоположних свобод людини. Для виконання цих завдань, необхідно підвищувати якість та ефективність судової системи. У рамках проекту “Гарантування дотримання прав людини при здійсненні правосуддя” запропоновано комплексне навчання, спрямоване на застосування Європейської конвенції з прав людини для суддів місцевих загальних судів, адміністративних господарських судів та інших фахівців у галузі права.

У відкритті семінару взяли участь голова Ради адвокатів Львівської області Богдан Павлишин, Національний спеціаліст Координатора проектів ОБСЄ в Україні Олена Лунгол та представник Уповноваженого в Конституційному Суді України Ірина Кушнір.

Семінар складався з розгляду основних положень Конвенції, демонстрації фільму “Про Європейський суд з прав людини” та модерованих дискусій між учасниками – адвокатами.


 

 “Участь у семінарі дала можливість набути актуальні знання щодо застосування Європейської конвенції про захист прав людини. Заходи проекту безперечно сприятимуть зміцненню спроможності громадянського суспільства України здійснювати моніторинг судового процесу” – розповів керівник юридичного відділу ГО “Розвиток Громади” Андрій Болюбаш.


Наприкінці заходу учасникам вручили Сертифікати про підвищення кваліфікації адвокатів.