«Золотий» ремонт для Львівської міської ради

13 липня 2016 року виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення «Про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік» та виділив собі 1 млн гривень на ремонт кабінетів і заміну вікон, зменшивши резервний фонд міського бюджету.
 
СУТЬ СПРАВИ:
Юристи громадської організації «Розвиток Громади» провели громадське розслідування щодо скандального виділення коштів на ремонт з орієнтованим кошторисом, але зі сталим мільйоном.
 
КОРОТКО ПРО ГОЛОВНЕ:
Виконавчий комітет Львівської міської ради одноголосно прийняв рішення про виділення 474 тис. гривень Департаменту розвитку Львівської міської ради для проведення поточного ремонту у кабінетах із заміною вікон та 1 млн. гривень для ремонту і заміни вікон у кабінетах виконавчого комітету Львівської міської ради.
Хочемо зазначити, що на даний момент департамент розвитку займає 5 кабінетів, проте після реорганізації їм буде надано ще кілька кабінетів. При прийнятті рішення про виділення коштів на ремонт кабінетів виконавчий комітет орієнтувався на приблизний кошторис з розрахунку: заміни вікон (з демонтажем, монтажем, встановленням підвіконня), ремонтами кабінетів з відновленням підлоги (циклювання, лакування), облаштуванням додаткових розеток та можливою заміною дверей.
На даний момент уточняється кошторис ремонту кабінетів і вікон та узгоджується питання надання додаткових кабінетів для ремонту. При цьому підрядна організація, яка буде здійснювати ремонт ще не визначена.
 
ЮРИДИЧНІ АСПЕКТИ СПРАВИ:
Юристи громадської організації «Розвиток Громади» звернулися до Львівської міської ради з інформаційним запитом з метою отримання інформації щодо виділених коштів.
 
В ПІДСУМКУ:         
Львівська міська рада пообіцяла, що закупівля послуг поточного ремонту кабінетів буде здійснюватися прозоро – через систему Prozorro. Найближчим часом ми дізнаємося: куди ідуть гроші бюджету міста Львова?!