Moves&skills знову подарував незабутні дні для малечі

Нещодавно завершився третій пізнавальний табір. Задоволені діти повернулися додому й з теплом та радістю згадують незабутній відпочинок в Карпатах, який їм подарувала громадська організація «Розвиток Громади» за сприяння однойменного благодійного фонду.
 
Розважально-пізнавальний табір «Літня школа здорового способу життя Moves&skills» тривав з 8 по 17 серпня. Організатори дали можливість оздоровитись і відпочити дітям різних категорій. Завдяки підтримці відділу у справах дітей Львівської міської ради у таборі взяли участь 11 дітей, серед яких діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, та діти, які ростуть у сім'ях, що перебувають у складних життєвих обставинах. За сприяння Гарнізонного храму Петра і Павла у таборі також відпочивали і діти, батьки яких є учасниками антитерористичної операції. Всього у таборі відпочивали 31 учасник віком від 6 до 16 років зі Львова, Новояворівська, Бердичева, Жидачівського та Стрийського районів.Організатори табору розробили спеціальну програму європейського зразка, за якою діти не лише відпочивали та насолоджувалися захоплюючими пейзажами Карпат, купаючись у річці та засмагаючи  на сонці, але й вивчали англійську мову, займалися спортом під керівництвом активістів спортивного клубу «Легіон», грали в розвиваючі ігри. На наступний день після заселення на усіх малих мешканців чекала вечірка в гуцульському стилі. Юні учасники табору в командах змагались за найкраще виконання народної пісні та розповідали про, відомі їм, традиції гуцулів.
"Слід відзначити, що діти дуже багато знають про страви та звичаї гуцулів. Я була приємно вражена, - зазначає волонтер Юля.Протягом тижня учасників табору навчали акторської майстерності, вчили виявляти різні почуття. З допомогою волонтерів діти складали сценарії, розподіляли ролі і вже під час костюмованої вечірки показали все, чого навчилися, зігравши персонажів власних повчальних казок. Насамкінець, малеча ласувала шоколадом із шоколадного фонтану та фруктами.А для того, щоб ще раз підкреслити важливість особистої гігієни та охайності, малечі організували повчальну вечірку «Нечупаха-паті». Варто зазначити, що дана методика широко практикується європейськими вихователями й дозволяє на ігровому прикладі зрозуміти важливі суспільні правила.В індійській культурі існує особлива традиція, яка об'єднує всіх індусів в одне багатобарвне суспільство - це свято яскравих фарб "Холі". Аналогічне свято влаштували й для учасників табору Moves&skills. Спочатку дівчата виконали традиційний індійський танок, який самі підготували, а потім всі мешканці табору поринули у світ кольорових розваг.
«Я так мріяла побувати на такому святі, де багато цих яскравих фарб! Це дуже класно, ми такі кольорові», - безмежно радіючи, розповіла Оленка, учасниця табору.Особливо припали до душі малечі приготування до вечірки. За день до неї активісти влаштували дітям імпровізований СПА-день, під час якого малеча, як у відомих голлівудських фільмах, готувалась до вечірки.
Також дуже сподобалося дітям й креативне святкування Хелловіну по-українськи. Замість гарбузів були кавуни, якими діти досхочу ласували. Всі учасники табору перевтілилися в образи різних персонажів відповідно до тематики свята і вимагали цукерок, як і годиться у цей вечір.


Під час перебування в таборі, діти провели "День навпаки", коли хлопці приміряли на себе дівочі образи, а дівчата, відповідно, навпаки - перевтілювалися у хлопців. Такі розваги принесли багато радісних жартів та веселощів дітям. А також малеча відсвяткувала "Чорно-білу вечірку", на якій роз'яснювали, що можуть символізувати ці два кольори та їх значення у традиціях різних народів.

В останній вечір табору діти разом з молодими вихователями згадували про час проведений у таборі і кожен мав змогу запустити небесний ліхтарик, загадуючи бажання, яке обов’язково здійсниться.Команда благодійного фонду та громадської організації «Розвиток Громади» висловлюють щиру подяку благодійникам, без яких не було б стільки дитячої радості тепла та добра. Зокрема, щиро вдячні Гарнізонному храму Петра і Павла, Львівській міській раді, президенту підприємства "Okto Viacompany" Ігорю Дулину, благодійникам з Англії, аптеці «Біомед», ПАТ «Кохавинська паперова фабрика», ТЗОВ СП "Галпласт" (Рогатинська вода), ТОВ «КокаКола Україна», The Room, ПАТ «ОКСІ БАНК», ПАТ "Банк Львів" та іншим.