5-7 травня у Львові пройде грандіозне мистецьке дійство

New Wave Exhibition - цілодобовий арт-фестиваль у форматі арт-шоу. Фестиваль триватиме три дні. Організатори поєднають мистецькі проекти для  усіх видів чуття - зір, слух, запах, дотик, смак, інтуїція - щоб поринути у творчість з головою!
                                                    


Понад 100 молодих художників, музикантів та дизайнерів з 14-ти областей України представлятимуть свої роботи. Три дні концентрації сучасного українського мистецтва, спілкування, обміну досвідом і розваг водночас. У програмі фестивалю сучасна візуальна експозиція, різноманітна музика (від класики до електро), лекції від представників арт-центрів, театр, майстер-класи для дітей і дорослих, колаборації, кінопокази, модний показ Детальніше дивіться тут: https://www.newwave.in.ua/

“Ми творимо якісний арт-контент, консолідуємо цілі мистецькі напрямки: музику, моду, мистецтво. Я впевнена, що кожен гість нашої події знайде щось, що його вразить і, навіть змінить. Ми - нове покоління, і ми пропонуємо новий формат арт-заходу! Збираємо митців з цілої країни  - це буде вражаюче! Зустрінемось на !FESTrepublic!”, - розповідає Олена Роюк, координатор арт-фестивалю #NEWWAVEEXHIBITION.

Вперше #NWE відбувся в березні 2016 року і зібрав понад 1500 осіб за 6 годин. До проекту долучився 71 художник з п’яти областей, після події відбувся аукціон.

 

Співорганізаторами заходу є ГО «Розвиток Громади». Дійство відбуватиметься у двох локаціях міста: біля Порохової вежі та у Fest republic на вул.. Старознесенській, 24-26. Квитки можна придбати на сайтах:

https://www.newwave.in.ua/ , Gastroli.ua, Kasa.in.ua. Вартість квитка : 100 – 150 грн.  
Організатори закликають активних людей, митців та просто поціновувачів мистецтва приєднуватись до дійства.