Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Проект «Виконай бажання тяжкохворої дитини» вже працює | Громадська Організація — Розвиток Громади

Проект «Виконай бажання тяжкохворої дитини» вже працює

 
Івано-Франківській осередок ГО «Розвиток Громади» зробив перші кроки у проекті «Виконай бажання тяжкохворої дитини».

Вчора, 9 серпня,  завдяки меценату та партнеру Івано-Франківського обласного осередку ГО «Розвиток Громади» Олександру Івановичу Шатковському здійснили фінансову підтримку п’ятимісячному Олегу Матіящуку.

В хлопчика важкий діагноз - гостра тромбоцитопенічна пурпура. Він перебуває на лікуванні в Обласній дитячій клінічній лікарні Івано-Франківської області, онкогематологічному відділі та потребує подальшої допомоги. 

Меценат Олександр Шатковський, власник мережі магазинів «Долинянка», що в м. Івано-Франківську, має намір на постійній основі підтримувати важкохворих діток.

-         Я тішуся, що маю можливість зробити щасливішими тих дітей, які потребують нашої допомоги та підтримки. Виконувати їх мрії та бажання – це наш обов’язок як дорослих. Радий, що долучився до проекту громадської організації та планую і надалі допомагати важкохворим малятам, - коментує Олександр Іванович

Під час зустрічі з дітьми та завідувач онкогематологічного відділу Алла Леонідівною Іваненко розповіла активістам осередку ГО про всю рутину своєї тяжкої праці та проблематику відділення.

Активісти  і надалі активно працюватимуть над реалізацією спільного проекту.