Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Спортивний день в таборі «Moves&Skills» | Громадська Організація — Розвиток Громади

Спортивний день в таборі «Moves&Skills»

Сьогодні,  5 липня, у  Новояворівську другий день проекту  «Літні канікули з «Moves&Skills» був присвячений спорту та здоровому способу життя.

Діти провели цей день з користю для себе та здоров’я. Тренери з боксу, вільної боротьби, пілатесу та футболу у місцевому спортивному комплексі «Старт» провели заняття та розказали малюкам про важливість спорту в житті кожного.

Після занять відбулися спортивні естафети серед команд та гра в більярд і настільний теніс.  На свіжому повітрі діти разом з волонтерами відпочивали та займались пілатесом, який сприяє зміцненню м'язів спини та покращенню осанки. А також продовжили бесіду з о. Петром та заняття з англійської мови.

 

 
  • Сьогодні був дуже класний день. Ми познайомились з тренерами різних видів спорту. Мені дуже сподобався пілатес, я би хотіла продовжувати ним займатись, - поділилась Юля
Малеча вже з нетерпінням чекає завтрашніх пригод, адже волонтери запланували туристичний день і безліч цікавих екскурсій.

Нагадаємо, що проект «Літні канікули з «Moves&Skills» це програма різноманітних заходів. Щодня діти проводитимуть своє дозвілля у різних місцях. Для них підготували щодня нові цікаві заняття для загального розвитку дітей та веселих розваг.

Організатори табору висловлюють подяку директору СК «Старт»  Івану Фаріону. А також Церкві Святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії за проведення катехизації дітям.