Набір на курси самозахисту для жінок продовжується

Ще не пізно приєднатися до навчальної програми з тактики самозахисту і основ рукопашного бою, яку проводять учасники ГО «Розвиток Громади» для жінок.

Панянкам, які б хотіли навчитися техніці самозахисту, дуже пощастило, оскільки набір на спеціалізовані курси продовжується.  Навчальні тренування  для жінок, які проводять активісти ГО «Розвиток Громади» і, водночас,  учасники спортивного клубу «Легіон «Львів», вже розпочалися. Група займається у спортивному залі на стадіоні СКА щопонеділка та щоп’ятниці з 19:30 по 21:00. Бажаючі приєднатися до занять в ці дні можуть це зробити ще впродовж наступного тижня. Кому ж підходять інші дні, мають можливість записатися у другу групу, яка розпочне тренування з 7 жовтня. Заняття проходитимуть також на СКА по середам та суботам з 19:30 по 21:00. 

Нагадаємо, що повний курс занять триватиме три місяці. За цей час учасниці проходитимуть психологічну, фізичну та технічну підготовку. Під час тренувань жінки не лише опанують техніку самозахисту, але навчаться правильно аналізувати небезпечні ситуації. Для того аби не розгубитися в разі небезпеки та чітко знати як себе поводити, тренери моделюватимуть різні ситуації нападу. Такі заняття навчать жінок бути впевненими в собі та допоможуть підтримувати хорошу фізичну форму. 

Усі бажаючі мають можливість записатися на заняття, попередньо зателефонувавши за тел. +38 (067) 310-7787, 067-842-09-08. Нагадаємо, що тренування проводяться у спортивному залі на території СКА (вул. Клепарівська, 39А).