У центрі Львова вкотре обвалився фасад будинку

На вулиці М. Удатного, 5, що знаходиться в центральній частині Львова впав фасад будинку ледь не зачепивши перехожих. Мешканці будинку викликали поліцію та написали колективну заяву, щоб їм допомогли у вирішенні ситуації.

Люди скаржаться, що будинок вже довгий час знаходиться в аварійному стані та ремонтні роботи так ніхто і не проводив. Тепер же обвал фасаду міг травмувати людей Справа у тому, що самотужки люди виправити ситуацію і поремонтувати будівлю не можуть, адже вона знаходиться в історичній частині міста. Отже, будинок під наглядом Департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР. У мерії виділять мільйони на сміття у той час, як місто фактично розвалюється.
 
Активісти ГО «Розвиток Громади» звернулися до керівника департаменту житлового господарства та інфраструктури з проханням провести ремонтно-реставраційні роботи фасаду аварійного будинку.

Нагадаємо, це непоодинокий випадок у центрі міста. У Львові доволі часто трапляються обвали фасадів та балконів, які грозять життю та здоров’ю людей.