«Розвиток Громади» на нагородженні всеукраїнського конкурсу «Благодійна Україна – 2014»

Громадська організація зайняла 3 місце у номінації «Благодійник – неурядова організація» на національному конкурсі.
 
12 березня у приміщенні «Мистецького Арсеналу» у Києві пройшло офіційне нагородження благодійників країни.  Щоб відзначити небайдужих і їх полум’яні серця Асоціація благодійників України запросила відомих особистостей, громадські та благодійні організації, фізичних осіб, соціально відповідальний бізнесменів зі всіх областей України. Серед присутніх були Марина Порошенко, Катерина Ющенко, відомі політики та високопосадовці. Переможцям вручали найвищу благочинну нагороду України – «Янгола Добра».
 

«Така висока нагорода на національному конкурсі «Благодійна Україна – 2014» надихає до нових звершень. Ми дуже вдячні українцям за високу оцінку нашої діяльності. Це безперечно стимулює до ще більшої допомоги тим, хто цього потребує», - поділився виконавчий директор благодійного фонду «Розвиток Громади» Назар Сенів.


Наша громадська стрімко розвивається, вдосконалюється та діє! Ми успішно проводимо значущі благодійні заходи, серед який благодійний аукціон «Заради добра», створення «Центру допомоги сім’ям загиблих бійців АТО», безстроковий проект «Майстер на годину» та багато інших. Наші проекти постійно розвиваються та оновлюються. Це дає можливість розширювати свою діяльність і тим самим приносити користь все більшій кількості людей. Ми творимо традиції добра та благочинності.

Варто зазначити, що щорічний всеукраїнський конкурс «Благодійна Україна» був заснований у 2012 році і став головною благодійною подією у країні. Щорічно на цьому конкурсі нагороджують найдобріші серця нашої держави.