На день вишиванки у Львові перехожим роздавали печиво та збирали кошти на вишиті сорочки для бійців АТО і дітей-сиріт

Активісти ГО "Розвиток Громади" підтримали ініціативу чернівчан і організували святкування Дня вишиванки у Львові. В рамках всеукраїнської акції у Львові провели показ вишиванок, також перехожим дарували печиво, а музиканти філармонії тішили присутніх "Музикою заради миру".

21 травня відбулося грандіозне святкування Дня вишиванки. Вже з раннього ранку на вулицях Львова можна було зустріти людей у вишитому вбранні. Милувало очі різноманіття кольорів та орнаментів на вишиванках. Свято відбувалося з ініціативи чернівчан, яку радо підтримали активісти громадської організації "Розвиток Громади".

Члени ГО організували справжнє свято для мешканців міста та його гостей. Незважаючи на грозову погоду, захід розпочався вчасно. З 17:00 години відвідувачів розважали музиканти Львівської обласної філармонії "Музика заради миру", які подарували людям десяток українських народних пісень у власному виконанні.

 

Упродовж всього часу активісти роздавали перехожим і гостям заходу печиво, яке виготовили власноруч, а також запрезентували учасникам громадської організації їхні партнери: "Світ кави", "Глорі Кафе", "Вероніка", "Мануфактура кави", "БейрутХол". У рамках заходу члени ГО "Розвиток Громади" збирали кошти на закупівлю вишиванок для бійців АТО та дітей-сиріт. Всього було зібрано 2167 гривень і 100 доларів.

 


Учасниці конкурсу "Міс Львів 2015" продемонстрували сучасні етнічні моделі вишиванок, які надали зі своєї колекції партнери свята ТМ "Скиба". На святі хлопці-активісти були одягнені у вишиті сорочки від партнера компанії "Фолькмода".
 

"Ми вдячні всім, хто доєднався до організації нашого свята, усім гостям заходу. Особливу подяку хочу висловити нашим партнерам: Львівській обласній філармонії, а також "Світ кави", "Глорі Кафе", "Вероніка", "Мануфактура кави", "БейрутХол" за смачне вишукане печиво, ТМ "Скиба" та учасницям конкурсу "Міс Львова 2015", які продемонстрували всім присутнім чудові українські вишиванки і компанії "Фолькмода", що надала кілька вишитих футболок для бійців АТО. Завдяки нашим партнерам й активістам громадської організації ми зуміли організувати прекрасне свято і зібрати чималу суму коштів", - поділилася президент благодійного фонду "Розвиток Громади" Соломія Старосольська.


Щиро дякуємо усім гостям заходу, що у таку дощову погоду завітали на наше свято, дякуємо партнерам, завдяки яким це свято відбулось. Ми обіцяємо найближчим часом організувати проанонсований нами флеш-моб "Оберіг нації". Слідкуйте за нашими новинами і долучайтеся до цікавих ініціатив, які завжди радо організовують члени ГО "Розвиток Громади".