У Львові показали сатиричну вуличну виставу «Садік капут!»

22 червня під Львівською міською радою розпочався безстроковий соціальний протест «Наобіцяв, а не зробив». В рамках цієї акції активісти влаштували виставу із королем-Садовим, катом-прокурором, блазнем і грошовою машиною.  

Сьогодні, о 14:00 год. мовчазним протестом розпочалась протестна акція проти бездіяльності міського голови Андрія Садового. Розпочалося дійство з мовчазного протесту, все своє невдоволення активісти висловили на плакатах: «Мер засмердів місто», «Будинки воїнам АТО у стилі «ФігВм», «Будуємо будинки без документів»,  «Візьму «долю», «Взяв і зробив «трамвайну» аферу» та ін. 

Окрім того під час акції влаштували театралізовану виставу «Садік капут!». За сюжетом сонцесяйний король зробив Львів відкритим до світу, а своїм підданим позатуляв очі. Тим часом грошова машина переробляла сміття на гроші, а придворний блазень закликав усіх аплодувати королю і тримав над монаршою головою кольорову парасольку. Та щось пішло не так і машина зламалася. До двору прийшов прокурський кат, який одягнув на короля кайданки й повів геть зі сцени. Усі піддані познімали окуляри й зрозуміли, що Львів – перш за все для львів’ян, а не тільки для світу. 

Сценарій і постановку вистави розробила громадська організація "Рабів до раю не пускають".«Чому театральна вистава? На останній сесії до львів’ян, фактично, застосували фізичну силу, вперше за 20 років заблокували вхід у міськраду, ніхто з чиновників вищого рангу не дав слова людям, як це завше було раніше, тому ми перейшли від банальних акцій протесту до іронії та сарказму і робитимемо їх у вигляді театральних вистав, як це було в Середньовіччі», – пояснив активіст Олег Долінський.Акція «Наобіцяв, а не зробив» триватиме й надалі. Організатори закликають львів’ян приєднуватися і приходити на акцію зі своїми проблемами щодня з 14.00 до 15.00 на пл. Ринок, 1.

Організували акцію громадські організації Львова - ГО «Розвиток Громади», ГО «Рабів до раю не пукають», ГО «Допомога армії України»,, ГО «Будуймо Україну разом», ГО «СЛЄМ», ГО «ВКРМ», ВПВ «ПАТРІОТ», ГО "Вектор Європейського розвитку ВАРТО", Обласна спілка соціального захисту учасників АТО та сімей загиблих.