У Львові пройде акція пам'яті жертв усіх збройних конфліктів «Пам’ятаємо! Перемагаємо!»

Активісти ГО «Розвиток Громади» вшанують пам’ять жертв усіх військових і цивільних збройних конфліктів та роздаватимуть маки перехожим біля пам’ятника королю Данилу Галицькому.
 
Згідно з указом Президента України від 24.03.2015 року 8 травня є національним святом – Днем пам’яті і примирення. Уже другий рік поспіль символом свята, який об’єднує всю Україну вважається червоний мак.

Активісти громадської організації разом з небайдужими львів’янами напередодні власноруч виготовили  маки з тканини, як символ безкінечної пам’яті за жертвами воєн.

Сьогодні, 8 травня, з 14:00 до 16:00 год. біля пам’ятнику королю Данилу учасники ГО «Розвиток Громади» даруватимуть декоративні квіти жителям та гостям міста. Метою акції є поширення культури пам’яті та привернення уваги громадян до примирення, віддаючи шану ветеранам усіх фронтів,  учасникам українського визвольного руху і учасникам АТО.

У рамках акції відбуватиметься збір коштів від благодійного фонду «Розвиток Громади» для надання допомоги військовослужбовцям Львівського прикордонного загону (військової частини 2144).

Давайте разом піднімати свідомість українців - подаруємо львів'янам маки й ще раз нагадаємо про день пам'яті жертв усіх військових та цивільних збройних конфліктів від 1914 року.