Учасник ГО «Розвиток Громади» встановив новий рекорд України

12 жовтня у Львівському палаці мистецтв 59-річний поет, учасник ГО «Розвиток Громади», Іван Пазин побив свiй власний рекорд з безперервного читання авторської поезії.

Під час поетичного марафону «Для слави рідної землі!», який приурочений Дню захисника України і відбувається в рамках соціального мегапроекту «Мій тато захищає Україну!» Іван Пазин за 12 годин 14 хвилин прочитав 281 вірш, це понад 6 тисяч 780 рядків.

Поет виконав авторські вірші духовної, філософської, історично-патріотичної, молодіжної та мовної тематики.


Попередній рекорд 2003 року iз довготривалого безперервного читання напам’ять авторської поезії також належить Іванові Пазину і становив 12 годин 3 хвилини.

Встановивши новий рекорд із довготривалого безперервного читання напам’ять авторської поезії, поет вшанував пам’ять  свого сина Тараса Пазина (1989 - 2014), який загинув під Іловайськом, та всіх полеглих Героїв України. 

«16 жовтня – день народження мого синочка, який загинув під Іловайськом. Ці вірші я читав для нього та його побратимів, які вже в небі і які ще на землі», – розповів Іван Пазин.


Новий рекорд - «Найтриваліший поетичний марафон авторської поезії» засвідчила керівник Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова, також вона зазначила, що цей захід її надзвичайно розчулив і вона буде пропонувати визнання цієї звитяги – найкращим рекордом України, здобутим у 2015 році.

13 жовтня під час зустрічі з активістами ГО «Розвиток Громади» рекордсмен поділився своїми враження від події.

«Для встановлення цього рекорду спеціально не тренувався. То в автобусі, щоб швидше час ішов, згадував, то на рибалці, коли не клювало. У думках пригадував усі вірші. Сам здивувався, що пам’ятаю поезію, яку написав у 89-90-му роках. Вже наче забув, а заглянув в глибини своєї пам’яті, згадав перші два рядки, потім ще і так всі вірші. Вчора міг і довше читати, був захоплений процесом, але побачив, що в таку пізню годину вже зал втомлений, тому вирішив завершувати. В запасі є ще багато матеріалу, син сказав, що тепер зможу і 15 годин почитати, можна замахнутись і на світовий рекорд, думаю таких диваків як я не багато», - розповів Іван Дмитрович.


Іван Пазин є учасником Центру допомоги сім'ям загиблих в АТО, що діє при ГО «Розвиток Громади» і допомагає сім’ям загиблих Героїв АТО.

«Я роблю те, що вмію найкраще – говорю із людьми, адже слово – це розрада. Я часто виступаю, розмовляю із тими, хто втратив близьких у боротьбі за Україну. Я теж несу хрест, але тримаюся. Люди дивляться на мене і мусять триматися, не впасти у відчай, не захлинутися у злобі, а лишитися людьми. Всі, хто втратив рідних у війні, мають пам’ятати, що вони нікуди не поділися, а прийде час і всі ми зустрінемось. Наші Герої віддали життя за Україну, за своїх братів, а це дуже велика честь для кожної людини», - підсумував поет.