«Розвиток Громади» на Ярмарку громадських організації

У суботу, 7 жовтня,  наші активісти взяли участь у виставці-ярмарку соціальних організацій,  що відбувся у межах «Екуменічного соціального тижня». Ініціатор заходу - Інститут екуменічних студій Українського католицького університету.

Близько 9 благодійних фондів та громадських організацій знайомили львів’ян із своєю соціальною діяльністю. ГО «Розвиток Громади», за сприяння однойменного благодійного фонду, вже декілька років ініціює та реалізує безліч соціальних проектів та акції. Зокрема: «Майстер на годину» - проект спрямований на допомогу інвалідам I та II груп, а також самотнім пенсіонерам. Вже більше двох років «майстер на годину» лагодить різноманітні несправності та допомагає у побуті людям з обмеженими можливостями; «Куток Добра» - проект, мета якого відволікти дітей від хвороби та пришвидшити їх процес відновлення та лікування. У межах проекту вже відкрито та обладнано сім кімнат відпочинку та розваг для малечі в медичних закладах Львівщини; «Подарунок дитині героя» - проект, мета якого продемонструвати сім’ям загиблих Героїв підчас російсько-української війни, що про них пам’ятають та дбають. Основна увага приділяється дітям, для яких, у день їх народження, організовуємо святкову програму із подарунками та цікавим дозвіллям. «Опіка дітьми із сиротинця» - проект, мета якого залучити малечу із сиротинця до активного та цікавого дозвілля та подарувати їм незабутні емоції та море позитивних вражень. За для цього організовуємо: веселі та повчальні екскурсії, різноманітні поїздки, спільні розваги та походи в кіно.

  

Також львів’яни та гості міста мали можливість придбати унікальні картини, які намалювали люди з інвалідністю на візках, або ж глиняні тарілочки, розмальовані дітьми загиблих учасників АТО. Також активісти представили книжечки «Кетрін» - юної письменниці Софії Горох, а також художню літературу від української письменниці Ніки Нікалео. Усі зібрані кошти активісти передадуть на благочинність: встановлення пандусів у місті, допомогу АТО та на реалізацію соціальних проектів.

Я вважаю, що такі ініціативи є дуже важливими та потрібними нашому суспільству. Багато людей хочуть  допомагати іншим, проте не знають як це самостійно зробити, ми, та інші благодійні фонди, розказали їм про нашу діяльність та про те, як можна долучитися до здійснення добрих справ. Кошти, виручені від наших соціальних продуктів ми реалізуємо у наших соціальних проектах, - розповідає Тетяна Захарчук, активістка ГО «Розвиток Громади»