Активісти ГО "Розвиток Громади" влаштували акцію пам'яті жертв усіх збройних конфліктів

Захід отримав неабияку підтримку від львів'ян та гостей міста. Люди радо долучалися, прикріплювали на свій одяг маки та жертвували кошти на підтримку бійців АТО.

В п'ятницю, 8 травня, активісти громадської організації біля пам'ятника королю Данилу Галицькому роздавали львів'янам та гостям міста квіти маку, як символ пам'яті жертв усіх військових та цивільних збройних конфліктів. Учасники "Розвитку Громади" розповідали перехожим про значення квітки та чим знаменитий цей день в історії. Вшановуючи пам'ять за загиблими військовослужбовцями представники громадської організації поклали великий мак і запалили лампадки.Члени громадської організації закликали небайдужих до збору коштів на підтримку військовослужбовців Львівського прикордонного загону (військової частини 2144) для ремонту транспортних засобів, що невдовзі будуть відправлені у зону АТО. Львів'яни і гості міста охоче долучалися до акції. Благодійному фонду "Розвиток Громади" вдалося зібрати 2221 гривню, з них 1528 гривень буде передано Львівському прикордонному загону, а решту суми направлять на пошиття прапорів для військовослужбовців в зоні АТО.

"Люди охоче підходили до нас, цікавилися про мету збору коштів та про благодійний фонд "Розвиток Громади". Також в рамках проведення акції були вивішені ватмани, на яких перехожі могли записувати свої побажання для наших бійців АТО. Ці листи з побажаннями невдовзі поїдуть на схід України до наших військовослужбовців", - поділилася Президент благодійного фонду "Розвиток Громади" Старосольська Соломія.

Пам'ятаємо! Перемагаємо!