Львів’янина збила машина на пішохідному переході

20-річний Іван зараз у комі і потребує негайної матеріальної допомоги.

28 квітня Мерко Іван переходив дорогу на одному з пішохідних переходів проспекту Чорновола, на якому його збила машина, внаслідок чого хлопець потрапив в реанімацію Комунальної міської лікарні швидкої допомоги. На сьогодні Іван перебуває в комі, йому діагностували черепно-мозкову травму, забій головного мозку важкого ступеня, набряк  поверхневих судин головного мозку.

Мерко Іван живе у неповній родині з матір’ю та сестрою. Його сім’я не в змозі оплатити дороговартісне лікування, тому просить всіх небайдужих про допомогу. Перебування хлопця в реанімації щодня вартує понад 2 тисяч гривень, попереду коштовна операція.Благодійний фонд «Розвиток Громади» зголосився зібрати кошти на лікування хлопця. Від імені близьких Івана просимо долучитися всіх небайдужих людей.

 

Пам’ятайте, що аварійна ситуація може статися з кожним із нас, тому просимо пам’ятати про безпеку на дорозі та не бути байдужими до чого горя.

Ви можете допомогти перерахувавши кошти на рахунок БФ «Розвиток Громади». Про всі надходження та витрати ми повідомлятимемо Вас на офіційному сайті організації. Не будьте байдужими. Кожна гривня та кожен репост повідомлення збільшує шанси повернути Івана до життя.

Надсилайте кошти для допомоги Івану Мерку
на реквізити благодійного фонду
2600130922401, ЄДРПОУ 39479117, МФО 305749
 (кошти можна перерахувати через систему Приват24)
 
Хто як не ми - львівяни, повинні об’єднати зуссилля для доброї справи!