Голову наглядової ради «Розвитку Громади» нагородили медаллю за волонтерство

За постійну матеріальну допомогу та підтримку батальйону імені Кульчицького голова наглядової ради ГО «Розвиток Громади» Олександр Веремеєнко отримав подяку. Йому вручили медаль за гідність та патріотизм.

В гарнізонному храмі Св. апостолів Петра і Павла відбулося поминальне богослужіння для вшанування світлої пам'яті бійців батальйону оперативного призначення Національної гвардії України імені Героя України, генерал-майора С.Кульчицького.

Після завершення богослужіння присутні поклали квіти до могил загиблих воїнів АТО на Личаківському кладовищі. Віддали шану АТОвцям і активісти ГО «Розвиток Громади».

Координатор 1-го батальйону оперативного призначення Національної гвардії України Андрій Антонищак нагородив пана Олександра медаллю за волонтерську діяльність та активну громадянську позицію та подякував за небайдужість.

                            

Зважаючи на ситуацію в країні, українці повинні консолідовано допомагати і всіляко підтримувати наших військових. Воїни потребують нашої допомоги, адже держава не дбає про них на належному рівні. Такі необхідні бронежилети, прилади нічного бачення чи тепловізори є далеко не в кожного АТОвця. Та що ж говорити за спецтехніку, якщо бійці потребують навіть просто засобів гігієни чи теплі речі. Тому ми з активістами ГО всіма силами і матеріально і морально підтримуємо їх. Адже воїни роблять найважливішу справу – захищають наш мир і свободу, - каже засновник ГО «Розвиток Громади» Олександр Веремеєнко 

                               
Батальйон імені Героя України генерала Сергія Кульчицького Національної гвардії України — добровольча військова частина Нацгвардії, сформована із членів Самооборони Майдану. Вiд штабу Самооборони Майдану координацією процесу формування батальйону займався сотник 9-ї сотні Андрій Антонищак.

15 березня 2014 близько 500 добровольців з "Самооборони" Майдану вирішили стати резервістами Національної гвардії України, вирушили на полігон в село Нові Петрівці. Бойовим навчанням і злагодженою роботою добровольців керував начальник Управління бойової та спеціальної підготовки Головного управління Національної гвардії України генерал-майор Сергій Кульчицький.

Розвідрота батальйону ім. Кульчицького першою увійшла в звільнений Слов'янськ 5 липня 2014 р. Вони зняли російський триколор з центральної барикади і підняли український прапор з написом «другий батальйон». 9 грудня 2015 року в м Красногорівці проходила масштабна спецоперація, в якій брали участь бійці батальйону ім. Кульчицького. В ході проведення «зачистки» заарештували 85 осіб, підозрюваних у зв'язках з терористичними організаціями «ДНР» та «ЛНР». У лютому 2016 р військовослужбовці в районі населеного пункту Миронівське виявили 29 замаскованих протитанкових мін ТМ-62. Раніше на одній з таких  підірвався трактор, яким керував місцевий житель.

Бійці батальйону першими стали на захист України,  несли службу в гарячих точках АТО: Слов’янську, Дебальцевому, Попасній.

Олександр Веремеєнко разом з активістами ГО «Розвиток Громади»  системно допомагають учасникам АТО, зокрема батальйону ім. Кульчицького. Активісти передали в зону бойових дій бронежилети та іншу необхідну спецтехніку. Спільно з Громадською Радою при Міністерстві доходів у Львівській області активісти ГО завезли на передову два супутникові телефони із стартовими пакетами та поповненням рахунку військовим, які відправляються в зону АТО. Крім цього учасники ГО передали на передову теплий одяг, медикаменти та інші необхідні речі.