На «Дні благодійника» від БФ «Розвиток Громади» відзначили меценатів та благодійників Львова

7 квітня меценати та благодійники Львівщини зібралися разом на урочистому дійстві, яке щорічно організовує БФ «Розвиток Громади». Донорам та партнерам фонду вручили подяки та дипломи за добрі справи і щире серце.

«День благодійника» – особливий, адже він присвячений добрим справам, людям, які тихо роблять добрі справи і дбають про інших. Благодійний фонд «Розвиток Громади» налічує вже близько 200 партнерів.

У всі часи безкорислива  допомога була фундаментом людяності, доброти, здорового суспільства. Учасники ГО впевнені, що добрі справи зроблять наш світ кращим, щоденно дотримуються цього переконання і закликають до цього й інших.

                                        

День благодійника - це можливість подякувати нашим партнерам і донорам, вручивши їм відзнаки і дипломи з їхніми іменами. А також це дає можливість продемонструвати те, наскільки важливо і почесно долучатися до благородної справи допомоги тим, хто цього потребує, особливо у такі скрутні і нелегкі часи, які переживає наша держава. Це є той баланс світла і тіні у душі кожного, який обов’язково треба підтримувати, - розповіла Вероніка Хідченко, голова БФ «Розвиток Громади»                               

 Ведучі заходу, постійні партнери БФ, дует  VlaTar веселили та урочисто нагороджували  учасників дійства. Символічно відзнаки  благодійникам вручали люди, які постійно  отримують допомогу від партнерів БФ:  учасниця проектів «Жіночність без границь»,  «Такі різні – такі рівні» Каріна Айрапетян,  маленькі вихованці з дитячого будинку № 1 на  Таджицькій, дружина загиблого героя АТО  Олена Круглікова та воїн АТО третього  територіального розвідвзводу Сергій Дячишин.
 Музичні виступи присутнім подарували  вихованці Зразкового театру пісні «Горличка»,  елегантний Павло Ільницький та юна володарка  чарівного голосу Анастасія Строцька.

                                       

За найбільшу допомогу благодійники отримали дипломи з нагородними медалями, серед яких банки «Кредит Агріколь», «Райфайзен банк Аваль», готель «Атлас», торговельна марка «Трускавецька», ресторани «Мафія», «Фелічіта», «Crazy Town» та інші.
Більше фото тут: https://www.facebook.com/RozvytokHromady/posts/757707691059979?notif_t=like&notif_id=1491833721698228