15 тисяч гривень у дитячі лікарні зібрали на благодійному вечорі «VlaTar» збирає друзів»

2 листопада відбувся благодійний вечір у клубі «Picasso». Свято провели з нагоди 2-річного ювілею дуету «VlaTar». Співорганізаторами заходу була ГО «Розвиток Громади». Усі зібрані кошти передадуть  на соціальний проект «Куток добра » у львівських лікарнях,  а також закупівлю катетерів.

«Дует «VlaTar» збирає друзів» - саме на дійство під такою назвою у Львові зібралися більше сотні активних людей серед яких були й учасники та партнери ГО «Розвиток Громади». У дружньому  колі, святковій та невимушеній атмосфері дует «VlaTar» відсвяткував дворіччя.

Максим Романюк , ведучий вечірки, майстерно розважав присутніх. Від душі гості сміялися із жартів гумор-шоу, які продемонстрували студія «Магарич» та запальні «Коліжанки». Далі ілюзіоніст Віктор Кочерган продемонстрував усім спритність рук та, як здалося всім гостям, справжню магію. Деякі гості свята повернулися додому з подарунками, які отримали завдяки правильній відповіді на запитання, що оголошував ведучий: 2 футболки з портретом Дзідзя,  картуз та великий торт з морозива знайшли своїх господарів на вечірці.
 
Запалювали публіку дівчата шоу-балету «Едельвейс», а ще співачка Мія та гурт «Glam:berry». Вкінці програми іменинники «VlaTar» у образі гурту DZIDZІO змусили танцювати навіть найскромніших гостей.

Дует «VlaTar»  та активісти громадської організації  влаштували благодійний аукціон. На благодійному вечорі також вручили перший подарунок - плазмовий телевізор в «Куток  добра» у Львівській міській дитячій клінічній лікарні, що на вул. Пилипа Орлика.

Сьогодні, на благодійному вечорі ми зібрали доволі значну суму коштів завдяки якій закупимо катетери у лікарні. Ще раз «Розвиток Громади» вітає дует «VlaTar», наших друзів і постійних партнерів, з дворіччям. Ми дуже раді, що хлопці долучаються до наших благодійних проектів. Разом ми зможемо зробити ще більше добра, - розповідає Андрій Федуняк, активіст ГО «Розвиток Громади»


Нагадаємо, «Куток Добра»  - соціальний проект ГО «Розвиток Громади». У дитячих лікарнях облаштовують кімнату, в якій малюки можуть побавитися, взяти участь в майстер-класах, дивитися мультики та відволіктися від лікарняної рутини.