Активісти Львівщини просять у президента захисту від львівських посадовців

Громадськість Львівщини підписала відкритий лист з проханням виділити сили Національної гвардії та Національної поліції  на наступну сесію Львівської міськради. Активісти просять забезпечити громаді вільний і безперешкодний доступ до сесійної зали.

Лист адресований Президенту України  Петру Порошенку, Міністру внутрішніх справ України Арсену Авакову та начальнику ГУ Національної поліції у Львівські області Дмитру Загарії.

 У Відкритому листі громадяни обурюються поведінкою чиновників 9 червня 2016 року. Тоді вперше з часів влади Януковича до громадськості застосували Нацгвардію та інших силовиків. Зауважимо, що кількість силовиків перевищувала кількість простих українців більш ніж у сім разів.

В цей день вперше за період Незалежної України двері Ратуші закрили для містян.   Активісти незадоволені закритістю влади, а також систематичною відсутністю міського голови Андрія Садового на сесіях міської ради.

 Тож люди просять захистити їх від можливих провокацій з боку певних посадових осіб ЛМР та забезпечити громаді вільний доступ засідання Львівської міської ради,  яке відбудеться 23 червня 2016 року. Оплату роботи силовиків активісти пропонують забезпечувати за приватні кошти Садового.

Під листом підписалися громадські організації Львівщини та інші представники громадськості, зокрема:

ГФ «ПАТРІОТ»
ГО «Соціальний захист населення та учасників АТО»
ГО «Центр Медицини Катастроф та учасників АТО»
ГО «Рабів до раю не пускають»
УГО «Допомога армії Україна»
ГО «Будуймо Україну Разом»
Обласна спілка ветеранів Афганістану
НВР «Правий Сектор» Львівської області
Міська спілка ветеранів Афганістану
«Самооборона Львівського Євромайдану»
«Спілка учасників бойових дій в АТО «Побратими України»
ГО «ВКРМ «Правий сектор»»
ГО «Розвиток Громади»
ГО «УСУ АТО»
ГО «Львівська обласна спілка соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих»
ГО ВПС «Айдар»
Нагадаємо, що 9-го червня 2016 року біля входу до Львівської міської ради відбулися сутички між громадськістю та силовиками. Люди протестували проти дій місцевої влади та вимагали від мера Львова Андрія Садового звіту по роботі над ліквідацією наслідків трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі.