Літній табір для дітей героїв АТО відкрито

Оздоровчий літній відпочинок організували малечі учасники «Розвитку громади» у чудовому комплексі «Лаяр», що у місті Хирові. 11 червня, у перший заїзд, на канікули приїхало 14 дітей. Плануються 3 заїзди.

Табір зібрав дітей, об’єднаних спільним горем – втратою одного з найближчих людей.  Кожен новий день малюки розпочинатимуть із вправ. Потім займаються різноманітними  розвиваючими та веселими іграми, плаванням у басейні або прогулюються парком. Програма складали так, аби дітям залишилися позитивні згадки та емоції.

Організатори, ГО «Розвиток Громади», благодійні фонди «Сумна квітка» та «Розвиток Громади», Львівська обласна спілка соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих, щиро сподіваються, що ця поїздка принесе малечі приємні емоції, нових друзів та натхнення до нових звершень. Допоможе реабілітуватися психологічно і підняти дух.

 

Я з нетерпінням чекала відкриття табору. Знала, що нам буде весело всім разом. Крім того, тут дуже гарно, є і басейн, і парк. Майже увесь час ми проводимо на вулиці, граємо в різні ігри, - розповідає учасниця табору Вероніка. – Весь день насичений та активний.  

   13 червня дітей у таборі провідали веселі та дотепні аніматори  – дует «ВлаТар». Бульбашкове шоу, солодка вата, ігри – все  для того, аби малеча відпочила і награлася. Щасливі діти  разом співали, в тому числі і гімн України, гімн "Соколята",  винесли прапор і декламували вірші. Обов’язковою хвилиною  мовчання згадали наших загиблих Героїв.


Я кожен день дивлюсь в ці маленькі оченята, і  дуже задоволена, що нам вдалося організувати цей табір. Адже я бачу – дітки тут щасливі. Основна мета нашої поїздки – бачити щирі усмішки малюків, тож ми її досягли. Дякую усім благодійникам і партнерам, завдяки яким нам вдалося здійснити цей проект, - каже Вікторія, активістка ГО «Розвиток Громади»


 
ГО та БФ «Розвиток Громади» висловлює подяку за фінансову допомогу Ігорю Назаркевичу, Андрію Лопушанському та іншим  партнерам за співпрацю і можливість здійснення проекту в повному обсязі.