У Рясному – 2 збирали підписи до прокурора щодо Грибовицького сміттєзвалища

Сьогодні, 15 липня, о 16. 00 год учасники суспільного Центру боротьби з бездіяльністю збирали підписи львів'ян під зверненням до прокурора області.

Відбулась ще одна  акція проти бездіяльності влади та  збір підписів під колективним зверненням до Прокурора Львівської області Юрія Квятківського щодо порушення правил екологічної безпеки та території Грибовицького сміттєзвалища. Протягом години тут стояли активні жителі Львова з перенесеними на плакати проблемами міста. Активісти закликають людей до співпраці та записують їх скарги і пропозиції.


 В документі, який підписували перехожі, правоохоронців просять провести повну та об’єктивну перевірку фактів щодо порушення  правил екологічної безпеки, невжиття заходів щодо ліквідації наслідків екологічного забруднення, в результаті якої відкрити кримінальні провадження внаслідок встановлення предметів складів злочинів передбачених Кримінальним кодексом України, з метою захисту законних екологічних прав та інтересів громади міста Львова та притягнення винних осіб до відповідальності. Зокрема міського голови Львова Андрія Садового. 

Учасники акції : ГО «Розвиток Громади», Львівська обласна спілка соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих, ВПВ «Патріот», УСУ АТО.

Нагадаємо,  що Центр боротьби з бездіяльністю ЛМР утворився в продовження акції «Наобіцяв, а не зробив», яка розпочалась ще 22 червня цього року.