ГО «Розвиток Громади» доєдналася до акцій «Львів у блакитному»

2 квітня, у Всесвітній день поширення інформації про аутизм відбулася  щорічна акція «Львів у блакитному». Активісти «Розвитку Громади» влаштували низку заходів у рамках  програми від ГО «Блакитний птах».

Розпочалася акція з організованої ходи від НРЦ «Довіра», а фінішна зупинка була біля входу в Львівську Ратушу. Там пройшов флеш-моб «Блакитна парасолька», в якому брали участь  активісти та усі охочі, одягнені в синє та блакитне. Учасники вишикувалися у формі великої парасольки – цьогорічного символу акції, а потім показали міні-сценку «Людина дощу». В рамках програми також відбувся виступ дитячої студії балету «Життя» - «Смайлики».

Активісти ГО «Розвиток Громади» організували для особливих дітей та їхніх батьків  безкоштовну екскурсію «Чудо тур» Львовом.

- Сьогоднішня акція є надзвичайно важливою для Львова. Адже так хоча б раз у рік можна донести людям, що серед нас є інші, особливі люди, які варті нашої уваги та підтримки, - каже учасниця акції Наталя

 

А як тільки над містом опустилися сутінки, «Будинок профспілок» на проспекті Шевченка, 7 засяв блакитними кольорами на підтримку  Всесвітнього дня розповсюдження  інформації про аутизм.