Пікнік для дітей загиблих атовців – промінчик сонця у сірості будення

Наприкінці минулого тижня у  парку «Горіховий Гай» активісти ГО «Розвиток Громади» та БФ «Сумна квітка» зібрали дітей учасників АТО на розважальне дійство. Веселі ігри, майстер-клас, смачний обід – усе це неабияк підняло настрій малюкам та відволікло від щоденних переживань.

Дитинство – найкращий час для кожної людини. Саме з дитинства на все життя у нас залишаються найтепліші спогади. Діти загиблих учасників АТО вже у такому юному віці пережили втрату найціннішого. Громадські діячі намагаються допомогти сім’ям наших героїв, наповнити їх дозвілля щирим сміхом та позитивними емоціями. З цією метою активісти організували свято – пікнік у парку «Горіховий Гай».

  
 
 Розважали дітей чудові аніматори, деут «ВлаТар», які постійно  беруть участь у соціальних проектах ГО. З такими аніматорами  малюкам ніколи не буває сумно, протягом цілого дня діти  спілкувалися, стріляли з дитячого лука у мішені, проходили  квести, грали у різні ігри і трошки бешкетували. Активіст ГО  «Розвиток Громади» Андрій організував дітям цікавий майстер-  клас із розмальовування декоративних тарілок.

 Наша громадська організація опікується сім
ями  учасників АТО уже доволі давно. Ці діти, я  переконаний, потребують нашої підтримки і уваги.  Сьогоднішній день вніс у їхні життя частинку щастя.  Діти тішилися та сміялися цілий час, саме для цього  ми і працюємо, і працюватимемо надалі, - каже  активіст ГО «Розвиток Громади» Андрій


 ГО «Розвиток Громади» висловлює подяку підприємству «Чебатурка»,  ринку «Шувар» та дуету «ВлаТар», які зробили свято можливим.