Свята купіль: як святкували Водохреща у Горіховому Гаю

Вчора, 19 січня, у день Водохреща у Горіховому Гаю відбулося святкове занурення у крижану воду. Активісти ГО «Розвиток Громади» долучилися до проведення святкувань, пригощали людей кулішем, узваром та глінтвейном.


«А той третій празник – Святе Водохреща» - співаємо у коляді. Водохреща, або Йордан – завершальне велике свято новорічно-різдвяних свят. У цей день, кажуть, вода стає цілющою. Традиційно, 19 січня люди тричі занурюються в освячену ополонку.

У Львові до дня Святого Водохреща у Горіховому Гаю влаштували святкування, до здійснення яких долучилися і активісти ГО «Розвиток Громади». З 9:00 аж до самого вечора на людей чекала цікава програма. Окрім купання, львів’яни ще ласували  смачним кулішем, узваром та глінтвейном.


Водохреща - це чудове свято. Люди з радістю і вірою пірнають в ополонку, адже у цей день вода стає цілющою. Активісти ГО, спільно з іншими організаторами, попіклувались про те, щоб ритуал купання був для людей максимально зручним, щоб усі охочі могли загрітись після нього.  Це вже не вперше учасники ГО долучаються до організації святкувань. Нам приємно дарувати людям радість і ми робитимемо це й надалі, - розповідає Андрій, учасник ГО «Розвиток Громади».

Громадівці висловлюють подяку ВПВ «Патріот» та «Львівській обласній спілці соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих» за співорганізацію святкових заходів.